NähtamtuJumala kirjutamata sammud – Kristine M. Kaasik

18,00 

Kutsume teid Kristinega kaasa põnevale teekonnale, kus ta jagab oma erakordsetest misjonirännakutest läbi Ida-Euroopa. Kristine on aastate jooksul õppinud tundma Püha Vaimu tööd ja rolli uskliku elus, kes igatseb täita oma Jumalalt saadud eesmärki ja eluülesannet. Hoolikas lugeja avastab raamatust tõeterasid, mis inspireerivad usklikke ulatuma kaugemale lihtsast eksisteerimisest, saades teesillutajateks, kes järgivad taevast käsikirja ja Püha Vaimu juhiseid.
2023 Kristine M. Kaasik
Tõlkija: Anne-Ly Raukas
Toimetaja: Anne-Ly Raukas
Kijundaja: Emma Darvis
Kirjastaja: Kristine M. Raukas
Kaanefoto: Ada Peterson

7 laos

Tootekood: 9789916419670 Kategooriad: ,

Kristine Kaasik on alati igatsenud näha Jumala Sõna saamas elavaks Püha Vaimu kaudu. Lahkudes 19- aastaselt oma kodust Torontos, Kanadas, hakkas ta mööda ilma ringi rändama, elades mingi hetk üle 10 aasta ka Eestis – oma esiisade kodumaal. CFN Piiblikooli vilistlasena ja endise sotsiaaltöötajana, kes omas magistrikraadi konfliktivahendamise- ja lahendamise alal ja samas igatsust aidata hädasolijaid, sai temast Eesti maakohtade kaplan ja ringirändav jumalasulane, kes oli alati olemas, kui teda vajati.

Ühtlasi aitas ta 90’ndate alguses kaasa tolleaegse Nõukogude mõjudega haiglasüsteemi muutmisele Eestis. Samas, rännates ringi nii Aasias, Euroopas kui Lähis-Idas, koges ta mitmeid elumuutvaid kohtumisi ja nägi, kuidas Jumal muutis inimeste elusid.

Spontaanne ja ebatavaline teenimisviis Jumalariigis viis ta igati välja oma mugavustsoonist. Kristine’ peamine igatsus ja nägemus on aidata kõigil usklikel õppida tundma ja mõistma Püha Vaimu – Abilist, kelle Jeesus saatis siia maailma, et teha Teda tuntuks ja väestada meid olema Tema saadikud. Teda, kes elab Jumalana meie sees.

Tulge Kristinega kaasa ühele põnevale teekonnale, kus ta jagab oma erakordsetest misjonirännakutest läbi Eesti ja Ida-Euroopa. Ta õppis aastate jooksul tundma Püha Vaimu tööd ja rolli iga uskliku elus, kes vähegi igatseb täita oma Jumalalt saadud eesmärki ja eluülesannet. Kristine’ raamat inspireerib usklikke ulatuma kaugemale lihtsalt eksisteerimisest, saades teesillutajateks, kes järgivad taevast käsikirja ja Püha Vaimu juhiseid.