Piibli kalender

18,00 

Hea viis alustada uut aastat organiseeritult ja motiveeritult ning püsida selles terve aasta on Piibli kalender. See on igapäevaseks kasutamiseks mõeldud kalender, mis võimaldab sul lugeda Piiblit ja kirja panna oma mõtted, palvesoovid ja palved. Piibli kalender on suurepärane kingitus, mis aitab sul pühenduda oma vaimsele kasvule ja suhtlemisele Jumalaga. Selle köide on spiraaliga, mis tagab selle vastupidavuse ja lihtsa kasutamise. Kalendri kaas on pehme ning mõõtmed on 140 x 190 mm, mis teeb selle mugavaks kaasas kandmiseks igal pool. Kalendri disainis ja pani kokku kingistuudio.eu, tagades selle kvaliteedi ja unikaalsuse. Tootja Vaimulik Varandus OÜ on usaldusväärne ja kogenud ettevõte, mis on spetsialiseerunud Kristlike toodete valmistamisele. Alusta uut aastat organiseeritult ja motiveeritult Piibli kalendriga ning avasta uus viis oma vaimse kasvu ja Jumalaga suhtlemise jaoks. Osta endale või kingi see kellelegi, kes hindab Jumala Sõna.

9 laos

Tootekood: 2000000007670 Kategooriad: , Sildid: , , , ,

Piibli kalender - ole organiseeritud ja motiveeritud

Hea viis alustada uut aastat organiseeritult ja motiveeritult ning püsida selles terve aasta on Piibli kalender. See on igapäevaseks kasutamiseks mõeldud kalender, mis võimaldab sul lugeda Piiblit ja kirja panna oma mõtted, palvesoovid ja palved.

Piibli kalender on suurepärane kingitus, mis aitab sul pühenduda oma vaimsele kasvule ja suhtlemisele Jumalaga. Selle köide on spiraaliga, mis tagab selle vastupidavuse ja lihtsa kasutamise. Kalendri kaas on pehme ning mõõtmed on 140 x 190 mm, mis teeb selle mugavaks kaasas kandmiseks igal pool.

Kalendri disainis ja pani kokku kingistuudio.eu, tagades selle kvaliteedi ja unikaalsuse. Tootja Vaimulik Varandus OÜ on usaldusväärne ja kogenud ettevõte, mis on spetsialiseerunud Kristlike toodete valmistamisele.

Alusta uut aastat organiseeritult ja motiveeritult Piibli kalendriga ning avasta uus viis oma vaimse kasvu ja Jumalaga suhtlemise jaoks. Osta endale või kingi see kellelegi, kes hindab vaimset arengut ja Piibli lugemist.