Kutsutud lahingusse, määratud võitma – Jerry Savelle

7,50 

Kirjastus Charismata Ministries
Tõlkinud Iiri Hermaküla
Ilmumisaasta 2010
Lehekülgi 168
Mõõdud: 150 × 230 mm
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, pehmete kaantega

3 laos

Tootekood: 9789949905232 Kategooria:

Kui tulevad rasked ajad, mida sa teed? Hädaldad? Lööd käega? Lähed koju? Kui sa sarnaned enamiku inimestega, siis sa annad alla. Kuid Jumal tahab, et sa jätkaksid võitlemist ja saavutaksid võidu, ükskõik kui raskes olukorras sa ka ei oleks.

Jumal otsib võitjate seltskonda, kes astuks ette ja näitaks maailmale, et Ta on palju suurem kui pilt, mille Temast on maalinud kopitanud religioon ... või Hollywoodi stereotüübid ... või populaarsete filosoofide kirjeldused. Jumal on kutsunud sind võitlema selles lahingus ja määranud sind kogema Tema läbimurdvat väge. Ja veel enam, Ta varustab sind kõigega, et sa võiksid taga ajada, kinni püüda ja võtta tagasi kõik, mis on kaotatud.

Jerry Savelle on olnud lahingus ja tulnud sealt, et sellest rääkida. Köitvate lugude, tasakaaluka õpetuse ja eeskuju andva innukusega näitab ta, kuidas raskes olukorras püsima jääda ja seista Jumala Sõnal seni, kuni võit on käes. Mineviku valu, pettumus ja lüüasaamine ei tühista Jumala eesmärki sinu elus, kui sa usud Tema tõotust, et Ta ilmutab ennast alati, kui sina keeldud alla andmast. Lase siis Jumala käel oma elus ja enda läbi tegutseda, ütle loobumisele ei ja tšempioniks saamisele jah!