Faith – süda – rist – kett ja kõrvarõngad

15,00 

Toote spetsifikatsioonid
Kaelaketi mõõtmed on 15,6×21,5mm ja kaalub 4,1 grammi. Kaelaketi pikkus on 45 + 5 cm, tagades mugava ja sobiva kandmise igale kasutajale. Kõrvarõngaste mõõtmed on samuti 15,6×21,5mm ning kaaluvad 2,3 grammi.

3 laos

Tootekood: 2000000007687 Kategooria: Sildid: , , , , ,

"Faith Rist-Süda - Elegantne kaelaketi ja kõrvarõngaste komplekt"

Kaelaketi ja kõrvarõngaste komplekt - Faith Rist-Süda

See kaelaketi ja kõrvarõngaste komplekt on ideaalne kingitus neile, kes hindavad usku ja stiili. Valmistatud kvaliteetsest materjalist, on see kaunis ehe mõeldud kandmiseks igapäevaselt või erilistel sündmustel.
 

Kvaliteetne disain

Selle komplekti disain on ajatu ja elegantne. Faith Rist-Süda sümboliseerib usku ja armastust ning on kaunis lisand igale riietusele. Kõrvarõngad ja kaelakett on täpselt töödeldud, et tagada nende vastupidavus ja kvaliteet.

Komplekt müüakse koos kaelaketi ja kõrvarõngastega. See on suurepärane võimalus täiendada oma ehtekollektsiooni või anda kingitusena lähedasele inimesele. Ostes selle komplekti, saate kindlasti midagi erilist ja ainulaadset.

Varandus OÜ on usaldusväärne maaletooja, kes pakub kvaliteetseid tooteid. Ostes selle komplekti, saate kindlustunde, et olete valinud parima kvaliteediga ehteid.