Take
2. Saamueli 24:17
Ja Taavet kõneles Jehoovaga, nähes inglit rahvast maha löövat, ja ütles: "Vaata, mina tegin pattu ja mina olen süüdi! Aga mida on need lambad teinud? Olgu seepärast su käsi minu ja mu isakoja vastu!"
Johannese 11:50
ega mõtle sellele, et teile on parem, et üks inimene sureb rahva eest kui et kogu rahvas hukkub!"
for
Joosua 7:12
Sellepärast Iisraeli lapsed ei suuda oma vaenlastele vastu panna, vaid nad pööravad vaenlaste poole selja, sest nad ise on määratud hävitamisele. Mina ei ole enam teiega, kui te ei kõrvalda endi keskelt hävitamisele määratud asja!
Joosua 7:20
Ja Aakan vastas Joosuale ning ütles: "Ma olen tõesti teinud pattu Jehoova, Iisraeli Jumala vastu! ma tegin nõnda:
Joosua 7:21
kui ma nägin saagi hulgas üht kaunist Sineari kuube, kahtsada hõbeseeklit ja üht kuldkangi, kaalult viiskümmend seeklit, siis ma himustasin neid ja võtsin need, ja vaata need on kaevatud maasse keset mu telki, ja hõbe on kõige all!"
1. Ajaraamat 21:17
Ja Taavet ütles Jumalale: Kas mitte mina ei käskinud rahvast lugeda? Jah, see olin mina, kes tegi pattu ja suurt kurja! Aga mida on need lambad teinud? Jehoova, mu Jumal! Olgu seepärast su käsi minu ja mu isakoja vastu, aga mitte su rahvale nuhtluseks!
Koguja 9:18
Tarkus on parem kui sõjariistad, aga üksainus patune rikub palju head!
Apostlite teod 27:24
ning ütles: Ära karda Paulus, sa pead saama keisri ette, ja vaata, Jumal on sulle kinkinud need kõik, kes on ühes sinuga laeval!