Peamenüü

A A A
Tellimiseks klõpsake

Sakarja peatükk 10

Piibli versioon
Raamat
Peatükk
Flash tuleb sisse lülitada
Mängi tervet raamatut
1
Paluge Jehoovalt vihma hilisvihma ajal! Jehoova teeb kõuepilved ja annab teile vihmavalinguid, igaühele rohtu väljal!
2
Sest teeravid räägivad nurjatust, ennustajad näevad valet ja jutustavad tühiseid unenägusid, trööstivad asjata! Seepärast nad eksivad nagu lambad, vaevlevad, sest karjast ei ole!
3
Mu viha on süttinud põlema karjaste vastu ja ma karistan juhte, sest vägede Jehoova tuleb katsuma oma karja, Juuda sugu, ja teeb nad oma toreda sõjahobuse sarnaseks!
4
Neist enestest tuleb nurgatorn, neist enestest telgivai, neist enestest sõjaamb, neist enestest väljuvad üheskoos kõik võimukandjad!
5
Üheskoos on nad kangelaste sarnased, kes sõjas tallavad tänavate pori; nad võitlevad, sest Jehoova on nendega, ja ratsanikud hobuste seljas jäävad häbisse!
6
Ma teen vägevaks Juuda soo ja päästan Joosepi soo; ma toon nad tagasi, sest ma halastan nende peale ja nad on jälle, nagu ei olekski nad olnud ära tõugatud! Sest mina, Jehoova, olen nende Jumal ja ma vastan neile!
7
Ja Efraim on siis nagu kangelane ning nende süda rõõmutseb otsegu viinast! Nende lapsed näevad seda ja rõõmutsevad, nende südamed hõiskavad Jehoovas!
8
Ma vilistan neid ja kogun neid, sest ma lunastan nad; ja neid on siis niisama palju nagu neid oli!
9
Ma külvasin nad rahvaste sekka, aga nad meenutavad mind kaugetes maades; nad kasvatavad oma lapsed suureks ja tulevad tagasi!
10
Ma toon nad tagasi Egiptusemaalt ja kogun neid Assurist; ma viin nad Gileadimaale ja Liibanonile, ikkagi ei leidu neile küllalt ruumi!
11
Ja nad lähevad läbi Egiptuse mere, merelaineid lüüakse ja kõik Niiluse sügavikud kuivavad, Assuri kõrkus tõugatakse maha ja Egiptuse valitsuskepp peab taanduma!
12
Ma teen nad vägevaks Jehoovas ja nad kiitlevad Tema nimes, ütleb Jehoova!